Gwarantowany rabat.

W Volkswagenie szczególnie doceniamy zaufanie i lojalność Klientów. Dlatego proponujemy formułę, w której każdy Klient flotowy jest uprawniony do rabatu. Jego wysokość jest zależna od historii Klienta i liczby zakupionych samochodów. Rabaty są ustalane indywidualnie i dostosowywane do predyspozycji każdego naszego partnera biznesowego.

Nasz doradca flotowy pomoże Ci dobrać odpowiedni produkt i uzyskać preferencyjne warunki zakupu. Skontaktuj się z nim już teraz. Zobacz, ile może zyskać Twoja firma, wybierając Volkswagena.

Jeśli reprezentujesz wybrane grupy zawodowe i posiadasz dyplom: lekarza, farmaceuty, prawnika, lekarza weterynarii, architekta, geodety koniecznie sprawdź ofertę specjalną, dedykowaną swojemu zawodowi.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019