Zarządzanie flotą.

Ofertę zarządzania flotą kierujemy do przedsiębiorstw użytkujących pojazdy finansowane leasingiem, kredytem lub kupione za gotówkę. Możesz skorzystać z tego rozwiązania dla swojego parku samochodowego bez względu na wiek pojazdów. Dzięki temu zyskujesz dostęp do profesjonalnych narzędzi administrowania parkiem samochodowym przedsiębiorstwa.

Ważną kwestią dla każdej firmy może okazać się oferowane w tej opcji wsparcie dedykowanego doradcy z Centrum Technicznego, nadzorującego naprawy i przeglądy oraz dostęp do szczegółowej analizy wydatków flotowych i ich kontrolę.

Oferujemy też szczegółowe opracowanie planu optymalizacji kosztów utrzymania Twojego parku samochodowego, co pozwoli Ci perfekcyjnie zapanować nad wydatkami przedsiębiorstwa. Profesjonalnie zarządzana flota może przynieść Ci oszczędności ekonomiczne i administracyjne, a korzystając ze wsparcia naszych ekspertów, zmienisz ją w efektywne narzędzie pracy w biznesie.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019