Wynajem długoterminowy.

Długoterminowy wynajem, obok finansowania, daje Tobie w ramach serwisu dostęp do wielu usług, które pozwalają wygodnie zarządzać parkiem samochodowym.

Ta opcja daje poczucie precyzyjnej kontroli nad firmową flotą, dzięki systemowi raportów menedżerskich. Masz w niej dostęp do szeregu usług, usprawniających i ułatwiających korzystanie z firmowych samochodów i zarządzanie nimi. To sprawia, że ryzyko związane z wartością rezydualną i kosztami serwisowymi właściwie znika.

Wynajem długoterminowy pozwala Ci uniknąć problemów z budżetowaniem z racji stałych miesięcznych opłat i daje stabilność i porządek w zarządzaniu flotą samochodową.

Wybierając opcję wynajmu długoterminowego, masz pewność, że kompleksowo zajmiemy się parkiem samochodowym w Twojej firmie - zaczynając od atrakcyjnej oferty finansowania, a na profesjonalnym serwisie flotowym kończąc.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019