Leasing z wysokim wykupem.

To rozwiązanie optymalne dla firm, którym zależy na obniżeniu miesięcznych kosztów finansowania floty. Daje ono możliwość ograniczenia początkowych kosztów zakupu floty,
a przez to pozwala wybrać droższe auto przy ratach na poziomie podobnym, jak w przypadku tańszego pojazdu w leasingu.

Oferta leasingu z wysokim wykupem, z racji wysokiej wartości końcowej, pozwala zachować wysokość comiesięcznych rat w trakcie trwania umowy na niskim, korzystnym dla przedsiębiorstwa poziomie. Dzięki temu możesz wybrać lepsze auto przy niższych kosztach i podnieść prestiż swojej firmy.

Stawiamy na najlepsze rozwiązania dla parku samochodowego Twojej firmy, dlatego,
wraz z naszym partnerem operacyjnym Volkswagen Leasing Polska, nieustannie szukamy nowych, korzystnych rozwiązań i poszerzamy portfolio swoich produktów.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019