Leasing operacyjny.

Leasing operacyjny umożliwia Twojej firmie zakup samochodów marki Volkswagen, unikając znaczącego wkładu środków własnych. Dzięki temu możesz szybko i wygodnie dokonać zakupu samochodów flotowych, a także dokładnie zaplanować budżet firmy przeznaczony na ten cel (stałe raty leasingowe).

Leasing operacyjny jest wygodnym rozwiązaniem również ze względu na możliwość dopasowania wysokości rat do możliwości finansowych przedsiębiorstwa. Daje też wymierne korzyści w postaci kosztów, które regularnie można odliczyć od podatku dochodowego (wliczanie rat leasingowych). To rozwiązanie korzystne zarówno dla dużych firm, które chcą dokładnie rozplanować wydatki związane z parkiem samochodowym, jak i małych przedsiębiorstw, dla których najistotniejsza jest kwestia kosztów ponoszonych przy zakupie i użytkowaniu floty.

Pamiętaj, tworząc park samochodowy, nie musisz rezygnować z innych firmowych inwestycji. Finansując zakup firmowych aut z zewnętrznego źródła, zwiększasz płynność finansową Twojej firmy.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019