Finansowanie zakupu.

Wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie pozwala nam skutecznie i kompleksowo tworzyć rozwiązania finansowe dla firm. Indywidualne podejście do profilu działalności każdego Klienta i ich potrzeb sprawia, że idealnie spełniamy oczekiwania naszych partnerów biznesowych. Wiemy, co jest najistotniejsze w prowadzeniu firmy, dlatego możemy przygotować usługi dedykowane specjalnie dla biznesu.

Nasza oferta jest przeznaczona nie tylko dla Klientów korporacyjnych, ale także dla małych i średnich przedsiębiorstw, które w swojej działalności doceniają jakość i niskie koszty utrzymania floty. Współpracujemy z marką Volkswagen Leasing Polska, dzięki czemu możemy wspierać Twoją firmę rzeczowo i kompleksowo.

W zakresie finansowania samochodów firmowych oferujemy:

Sprawdź, ile możesz zyskać, decydując się na zakup marki Volkswagen. Zyskujesz możliwość wyboru z całej gamy modeli, w różnych konfiguracjach i z bogatym wyposażeniem. Tak, by perfekcyjnie dopasować Volkswagena do swoich potrzeb.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019