Kontakt

Pracownicy Działu Sprzedaży Samochodów pozostają do Państwa dyspozycji:
Pon. - Pt. 8.00 - 19.00
Sob. 8.00 - 14.00

Iwona Bk Lisewska
Kierownik Dziau Sprzeday Flotowej

tel. kom.: 782 860 108

iwona.bak-lisewska@krotoskicichy.com
Iwona Chechowska
Specjalista ds. Sprzeday Flotowej

tel. kom.: 512 003 505

iwona.chelchowska@krotoskicichy.com
Artur Brzozowski
Asystent Dziau Sprzeday Flotowej

tel. kom.: 607 778 359

artur.brzozowski@krotoskicichy.com
Mariusz Sawicki
Kierownik ds. Klientw Flotowych

tel. kom.: 661 251 092

mariusz.sawicki@krotoskicichy.com
Jacek Kruszewski
Specjalista ds. Sprzeday Flotowej

tel. kom.: 885 986 463

jacek.kruszewski@krotoskicichy.com
Adam Wilski
Kierownik ds. Klientw Flotowych

tel. kom.: 785 501 935

adam.wilski@krotoskicichy.com
Angelika Jesionek
Kierownik ds. Administracji Sprzeday Flotowej

tel. kom.: 782 860114

angelika.jesionek@krotoskicichy.com

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019