Zawodowcy mają u nas specjalne przywileje.

Volkswagen to wyjątkowy prestiż dla Ciebie i Twojej działalności. Jakość, którą zyskujesz, zaprocentuje w Twojej codziennej pracy. Zwłaszcza, jeśli możesz się pochwalić dyplomem lekarza, farmaceuty, prawnika, architekta, geodety lub lekarza weterynarii.

Dla przedstawicieli tych grup zawodowych przygotowaliśmy specjalnie dedykowane rabaty. Odwiedzając salon Volkswagena, okaż swój dyplom i dokument potwierdzający prowadzenie prywatnej praktyki, a dzięki temu zyskasz jeszcze więcej.

Jakość Volkswagena to doskonałe wsparcie Twojej działalności. Nie zwlekaj więc i skorzystaj ze szczególnych przywilejów dla grup zawodowych.

Skontaktuj się z nami

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019