Prestiż.

Prestiż to dla nas dziesiątki lat doświadczeń, ciągły rozwój i jakość, która jest dla nas najważniejsza. Wybierając markę Volkswagen, możesz mieć pewność, że Twoja firma zyskuje coś bezcennego.

Potwierdzeniem wyjątkowości Volkswagena jest między innymi tytuł Car of the Year, który niejednokrotnie był przypisywany naszym modelom, ostatnio Golfowi 7.

Twoja marka niewątpliwie zyskuje dzięki naszej marce, nie tylko jakościowo, ale też wizerunkowo. Zyskuje prestiż, na który zasługuje. Miej to na uwadze.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019