Niezawodność.

W marce Volkswagen na każdym kroku dbamy o niezawodność naszych produktów. Właśnie dlatego logo Volkswagena symbolizuje zawsze najlepszą jakość. Miliony Klientów na całym świecie nie mogą się mylić, a odzwierciedleniem ich zaufania jest utrzymująca się od lat pozycja lidera marki na rynku motoryzacyjnym.

Bezawaryjność i niezawodność to atuty, które są wyjątkowo istotne w funkcjonowaniu każdego przedsiębiorstwa, gdyż pozwalają sprawnie działać bez generowania kosztów napraw.

Potwierdzeniem niezawodności samochodów Volkswagena są przyznawane im liczne tytuły (m.in. Car of the Year) i obecność w wielu specjalistycznych zestawieniach. W 2013 roku niemiecka organizacja TÜV opublikowała najnowszy raport dotyczący bezawaryjności samochodów. Raport powstał na podstawie wyników okresowych przeglądów przeprowadzanych w stacjach tej organizacji przez ostatnie 12 miesięcy. O rezultacie, jaki osiągnął dany model, decyduje liczba wykrytych awarii oraz usterek, które mają istotny wpływ na bezpieczeństwo kierowcy bądź innych uczestników ruchu. Wśród aut 2-3-letnich najmniej awaryjny okazał się Volkswagen Polo, który uzyskał wynik 2,2%.
DEKRA swój coroczny raport awaryjności przygotowuje na podstawie danych ze szczegółowych ocen 15 milionów pojazdów z ośmiu klas. Dodatkowo dzieli je na trzy grupy przebiegu - do 50 tys. km, od 50 tys. do 100 tys. km oraz między 100 tys. a 150 tys. km. Badania uwzględniają typowe problemy występujące w autach, np. korozja układu wydechowego, luz zawieszenia kół itp. W tym roku Volkswagen Crafter zajął pierwsze miejsce w klasie auta dostawcze. W poprzednich latach na podium znalazły się takie modele jak Volkswagen Passat, Jetta i Golf VI.

Przyznane noty w zestawieniach są dla nas odzwierciedleniem sensu naszej pracy i starań, żeby pozostać wiodącą marką samochodową, odpowiadającą najbardziej wygórowanym potrzebom Klientów.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019