Czysta szyba z nowymi wycieraczkami.

Szczególnie ważna podczas wyjazdu na urlop, gdy deszcz i zużyte pióra wycieraczek jeszcze bardziej utrudniają orientację w terenie. Nowe wycieraczki i skuteczny płyn do spryskiwaczy zapewnią niezbędną czystość. Polecamy Oryginalny płyn do spryskiwaczy Volkswagen. Wystarczy wlać koncentrat do zbiornika płynu zgodnie z tabelą mieszania, a aktywna siła czyszczenia spowoduje, że przednia i tylna szyba znów będą błyszczeć.

Oryginalny płyn Volkswagen można stosować także w samochodach z wachlarzowymi dyszami spryskiwaczy. Dzięki niemu system zmywania szyb Twojego samochodu będzie mógł pokazać, co potrafi. Na ciepłą porę roku z trudnymi do usunięcia zabrudzeniami, na przykład owadami, polecamy nadzwyczaj skuteczny letni płyn do spryskiwaczy.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019