Czyste wnętrze.

Często kierowcy tracą dużo czasu na staranne czyszczenie samochodu z zewnątrz, aby w ten sposób zapobiegać pojawieniu się rdzy i uszkodzeniom lakieru.

Pielęgnacja wnętrza jest często zaniedbywana z braku czasu. Jeżeli jednak lubisz siedzieć w czystym samochodzie i nie chcesz inwestować dużo czasu w jego czyszczenie, poniższe rady pomogą Tobie szybciej przywrócić czystość we wnętrzu auta.

Czyszczenie części z tworzywa sztucznego i tablicy wskaźników
Zwilż czystą, nie pozostawiającą nitek szmatkę wodą i oczyść plastikowe części i tablicę wskaźników.

Jeżeli to nie wystarczy, użyj specjalnego, nie zawierającego rozpuszczalników środka do czyszczenia i pielęgnacji tworzywa sztucznego.

Uwaga: Nigdy nie czyść tablicy wskaźników i powierzchni modułów poduszek powietrznych sprayem do kokpitów i środkami czyszczącymi zawierającymi rozpuszczalniki. Środki takie powodują porowatość powierzchni. W przypadku zadziałania poduszki powietrznej odłamujące się części plastikowe mogą spowodować poważne obrażenia.

W przypadku mniejszych uszkodzeń zapytaj Twojego partnera Volkswagena o usługę "Clever Repair" - korzystne cenowo naprawy wielu rodzajów małych uszkodzeń Twojego Volkswagena.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019