Wyrazisty kolor.

Lakier samochodowy jest tak odporny na wpływy zewnętrzne, że samochód w normalnym przypadku może bez problemu być myty w myjniach automatycznych. Jednak rzeczywiste obciążenie lakieru w dużym stopniu zależy od konstrukcji myjni i szczotek, sposobu filtrowania wody oraz rodzaju środków do mycia i pielęgnacji. Jeżeli lakier po myciu jest matowy albo nawet ma zadrapania, należy zwrócić na to uwagę osobie odpowiedzialnej za daną myjnię. Ewentualnie należy zmienić myjnię.

Uwaga! Po myciu samochodu hamulce mogą później reagować z powodu wilgotnych a zimą także zamarzniętych tarcz i okładzin hamulcowych. Hamulce suszy się podczas testowego hamowania.

W przypadku mniejszych uszkodzeń zapytaj Twojego partnera Volkswagena o usługę "Clever Repair" - korzystne cenowo naprawy wielu rodzajów małych uszkodzeń Twojego Volkswagena.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019