baner

WYPRZEDAŻ 2017
Jest wiele powodów by kupić Volkswagena.

Rabat do 24 000 zł

sticker *oferta limitowana. Dodatkowy rabat 4-5% od ceny wyprzedażowej. Szczegóły u dealerów.

Wybierz model z wyprzedaży rocznika.
Sprawdź ile możesz zyskać.

Wybierz model Volkswagena, aby poznać szczegóły.
18 000 zł
Passat Passat Variant Arteon Sharan Up! Polo Nowy Golf Golf Sportsvan Nowy Golf Variant Beetle Jetta Touran Tiguan
Passat

Przekonaj się, dlaczego Volkswagen
to dobry wybór.

Zyskaj wymarzone wyposażenie.
Zyskaj wymarzone wyposażenie.
Ciesz się spokojem, dzięki dodatkowej 2-letniej ochronie pogwarancyjnej.
Ciesz się spokojem, dzięki dodatkowej 2-letniej ochronie pogwarancyjnej
Ciesz się spokojem, dzięki dodatkowej 2-letniej ochronie pogwarancyjnej
Oszczędzaj na niskich kosztach eksploatacji.
Oszczędzaj na niskich kosztach eksploatacji.

Wybierz model, który Cię interesuje

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia, nazwiska, adresu poczty elektronicznej (e-mail) oraz numeru telefonu przez Krotoski - Cichy spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę komandytową z siedzibą w Łodzi w celu przygotowania i przedstawienia oferty jazdy próbnej wybranym modelem pojazdu. Jednocześnie poświadczam, iż moje dane osobowe przekazałem/am zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (zwane także ogólnym rozporządzeniem w sprawie ochrony danych osobowych).

Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany o prawach wynikających z wyżej wskazanych przepisów a w szczególności o dobrowolności podania moich danych osobowych, możliwości ich zmiany, a także ich o możliwości wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych

Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a, iż Administratorem moich danych osobowych jest spółka Krotoski - Cichy spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę komandytową z siedzibą w Łodzi, przy ulicy Niciarnianej 51/53, 92-320 Łódź.

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Krotoski - Cichy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spółki komandytowej z siedzibą w Łodzi informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w celach marketingowych."

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019