Udany związek na lata.

My dajemy ochronę pogwarancyjną, Ty wybierasz dodatkowe wyposażenie.

Jetta. Zyskaj nawet 8 500 zł.

wyślij

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Krotoski-Cichy z siedzibą w Warszawie, ul. Radzymińska 78. w celach marketingowych.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Krotoski-Cichy z siedzibą w Warszawie, ul. Radzymińska 78. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i możliwości ich poprawienia. Jednocześnie informujemy, że Państwa dane osobowe zostaną udostępnione właściwemu autoryzowanemu dealerowi marki Volkswagem wyłącznie w celu przygotowania oferty.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2018