Ile kosztuje nowy samochód?

Tyle ile na niego wydasz podczas całego okresu użytkowania. Wybierz Volkswagena i zacznij oszczędzać. Przekonasz się, że z czasem zyskasz jeszcze wiecej.

Z czasem zyskasz jeszcze więcej.

4 lata przeglądów
już od 99zł

z Volkswagenem oszczędzisz sobie wydatków, a przeglądy serwisowe będziesz robić co 30 000 km.

Wysoka wartość
odsprzedaży

to sposób, by nie stracić na sprzedaży auta. Volkswagen trzyma wartość i łatwo go sprzedać. To marka nr 1 wśród wyszukiwanych aut na OTOMOTO.

Niska
rata

co miesiąc to sposób, by cieszyć się nowym Volkswagenem! Dzięki prostym i korzystnym programom finansowania każdy model Volkswagena jest w zasięgu Twoich możliwości.

Oszczędne
silniki

to mniejsze wydatki na paliwo. Passatem z oszczędnym silnikiem TDI przejedziesz bez tankowania nawet 1500 km!

Poprosiliśmy ekspertów z firmy Eurotax, zajmującej się kalkulowaniem całkowitych kosztów użytkowania samochodów o porównanie Volkswagena Passata z rynkowymi konkurentami. Poniższy wykres przedstawia całkowite koszty użytkowania przy założeniu eksploatacji samochodu przez okres 4 lat i przebiegu 15 tys. km rocznie. Szczegółowa kalkulacja dostępna jest w tabeli.

Volkswagen
Passat

Trendline
2.0 TDI 150 KM

76 215,69 zł

83 115,32 zł
Ford Mondeo
Trend 2.0 TDCi 150 KM

84 648,08 zł
Hyundai i40
Business 1.7 CRDi 141 KM

88 365,69 zł
Peugeot 508
Active S&S 2.0 BlueHDi 150 KM

92 189,73 zł
Toyota Avensis
Premium 2.0 D-4D 143 KM

Zestawienie zostało opracowane w dniu 21 września 2017, w oparciu o dane z aplikacji Car Cost Expert i innych narzędzi dostarczonych przez Autovista Group. Dane zostały zweryfikowane pod kątem doboru modeli i poprawności zastosowanych metod porównawczych przez Eurotax w Polsce. Eurotax jest marką handlową Autovista Polska z siedzibą w Warszawie przy ul. Janczarów 4. Do wyliczenia przyjęto całkowity koszt utrzymania samochodu w ciągu 4 lat przy przebiegu 15 tys. km rocznie. W porównaniu uwzględniono samochody z silnikiem wysokoprężnym o mocy ok. 150 KM. Zdecydowana większość klientów w Polsce doposaża samochody, dlatego w zestawieniu uwzględniono minimalne wyposażenie, na które składa się klimatyzacja, czujniki parkowania, nawigacja satelitarna, reflektory LED lub ksenonowe, autoalarm i lakier metalizowany. Jeżeli elementy wyposażenia występowały w pakietach, uwzględniono tańsze rozwiązanie. Wyliczenie nie uwzględnia promocji i rabatów, opiera się na danych dostarczonych przez Eurotax oraz na cennikach dostępnych w dniu wyliczenia na stronach internetowych danych producentów. W porównaniu nie uwzględniono kosztów wymiany opon oraz ubezpieczenia. Wybierając bogatsze lub skromniejsze wyposażenie, wyliczenie może się różnić od zaprezentowanego.

Wypełnij formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia, nazwiska, adresu poczty elektronicznej (e-mail) oraz numeru telefonu przez Krotoski - Cichy spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę komandytową z siedzibą w Łodzi w celu przygotowania i przedstawienia oferty jazdy próbnej wybranym modelem pojazdu. Jednocześnie poświadczam, iż moje dane osobowe przekazałem/am zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (zwane także ogólnym rozporządzeniem w sprawie ochrony danych osobowych).

Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany o prawach wynikających z wyżej wskazanych przepisów a w szczególności o dobrowolności podania moich danych osobowych, możliwości ich zmiany, a także ich o możliwości wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych

Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a, iż Administratorem moich danych osobowych jest spółka Krotoski - Cichy spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę komandytową z siedzibą w Łodzi, przy ulicy Niciarnianej 51/53, 92-320 Łódź.

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Krotoski - Cichy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spółki komandytowej z siedzibą w Łodzi informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w celach marketingowych."

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019