Nowy Golf R Variant. Prosto z toru wyścigowego.

Nowy Golf R Variant jest mocniejszy niż kiedykolwiek - pokazuje, jak szybko rozwija się technologia. Dzięki mocy 228 kW (310 KM) i momentowi obrotowemu 400 Nm łączy w sobie wyrafinowany design i wyjątkowe osiągi. Intuicyjna obsługa, funkcja sterowania gestem – sprawią, że naprawdę zaprzyjaźnisz się ze swoim nowym Golfem R Variant.

Najkorzystniej od początku do końca

Przy zakupie Volkswagena z rocznika 2018 zaczynamy od korzyści i przechodzimy do korzyści.

Ekonomiczny silnik i wysokie osiągi.

Z toru wyścigowego na drogę: dzięki stałemu napędowi na cztery koła 4MOTION oraz potężnemu silnikowi TSI z turbodoładowaniem i bezpośrednim tryskiem paliwa, możesz cieszyć się nieporównywalnymi wrażeniami podczas jazdy. Nowa 7-biegowa przekładania dwusprzęgłowa DSG gwarantuje ponadto doskonałe przyspieszenie bez utraty przyczepności.

Stylistyka i wyposażenie

Wyposażenie premium w sportowym stylu oraz charakterystyczny design, wzbogacony o elementy właściwe dla linii R, to cechy wyróżniające nowego Golfa R Variant. Dzięki szerokiej gamie dostępnych opcji wykończenia możesz dowolnie skonfigurować wyposażenie samochodu.

Pomoc dla kierowców.

Lata doświadczeń z kierowcami zaowocowały powstaniem inteligentnych systemów wspomagania, zapewniających większy komfort jazdy. Nowy Golf R Variant, teraz jeszcze bardziej intuicyjny, wspiera Cię w krytycznych sytuacjach lub pomaga ich uniknąć.

Przygotuj się na najwyższej klasy system Infotainment.

Nowy Golf Variant R daje Ci wiele możliwości wykorzystania nowoczesnych technologii w jeszcze bardziej intuicyjny i prosty sposób. Jego rewolucyjna funkcja sterowania gestem ułatwi każdą podróż.

Inne modele, które mogą Cię zainteresować.

Na skróty

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2018