Nasz Zespół Samochodów Użytkowych

Sprzedaż Samochodów Volkswagen

Jacek Azarkiewicz
Specjalista ds. sprzedaży VW Użytkowe

tel.: 22 511 70 12
tel. kom.: 512 003 406

jacek.azarkiewicz@krotoskicichy.com
Krzysztof Mielcarz
Specjalista ds. sprzedaży VW Użytkowe

tel.: 22 511 70 12
tel. kom.: 661 800 176

krzysztof.mielcarz@krotoskicichy.com
Marcin Straszyński
Specjalista ds. sprzedaży VW Użytkowe

tel.: 22 511 70 22
tel. kom.: 785 502 547

marcin.straszynski@krotoskicichy.com
Mateusz Żaroń
Specjalista ds. sprzedaży VW Użytkowe

tel. kom.: 601 303 813

mateusz.zaron@krotoskicichy.com
Artur Kwaśniewski
Kierownik sprzedaży VW Użytkowe

tel.: 22 511 70 28
tel. kom.: 512 003 405

artur.kwasniewski@krotoskicichy.com

Dział Sprzedaży Flotowej

Joanna Mikołajczyk
Asystenka Floty

tel.: 22 511 70 15
tel. kom.: 782 860 114

joanna.mikolajczyk@krotoskicichy.com
Mariusz Miziak
Administrator Floty

tel.: 22 511 70 37
tel. kom.: 728 853 530

mariusz.miziak@krotoskicichy.com
Mariusz Sawicki
Specjalista ds. sprzedaży flotowej VW

tel.: 22 511 70 26
tel. kom.: 661 251 092

mariusz.sawicki@krotoskicichy.com
Paweł Kasprzyk
Doradca Klienta Biznesowego Audi

pawel.kasprzyk@krotoskicichy.com
Adam Wilski
Kierownik ds. Klientów Flotowych

tel.: 22 511 70 23
tel. kom.: 785 501 935

adam.wilski@krotoskicichy.com
Sergiusz Kotliński
Kierownik ds. Kluczowych Klientów Flotowych

tel.: 22 511 70 31
tel. kom.: 512 003 505

sergiusz.kotlinski@krotoskicichy.com
Piotr Wnękowski
Kierownik Floty VW i AUDI

tel.: 22 511 70 15
tel. kom.: 512 003 504

piotr.wnekowski@krotoskicichy.com

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Łukasz Gołębiewski
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 22 510 35 74
tel. kom.: 694 417 764

lukasz.golebiewski@krotoskicichy.com
Rafał Gawarecki
Kierownik Działu Samochodów Używanych

tel.: 22 743 95 74
tel. kom.: 782 860 061

rafal.gawarecki@krotoskicichy.com

Dział Serwisu

Paulina Kaniewska
Asystentka Serwisu

tel.: 22 511 70 70

paulina.kaniewska@krotoskicichy.com
Anna Wojciechowska
Asystentka Serwisu

tel.: 22 511 70 86

wojciechowska.anna@krotoskicichy.com
Tomasz Bardadyn
Mistrz warsztatu

tel.: 22 511 70 76

tomasz.bardadyn@krotoskicichy.com
Adam Książak
Doradca serwisowy

tel.: 22 511 70 73
tel. kom.: 782 860 049

adam.ksiazak@krotoskicichy.com
Mariusz Zagórski
Doradca Serwisowy

tel.: 22 511 70 71
tel. kom.: 505 113 584

mariusz.zagorski@krotoskicichy.com
Arkadiusz Jasiński
Kierowca, zaopatrzenie

tel. kom.: 782 860 079

Marcin Szenes
Doradca serwisowy

tel.: 22 511 70 72
tel. kom.: 512 003 394

marcin.szenes@krotoskicichy.com
Sławomir Bolc
Doradca serwisowy

tel.: 22 511 70 74
tel. kom.: 782 860 049

slawomir.bolc@krotoskicichy.com
Bogdan Zieliński
Kierownik Serwisu

tel.: 22 511 70 78
tel. kom.: 512 003 395

bogdan.zielinski@krotoskicichy.com

Sprzedaż Części i Akcesoriów

Grzegorz Solarski
Specjalista Sprzedaży Części Zamiennych

tel.: 22 511 70 51

grzegorz.solarski@krotoskicichy.com
Piotr Hućko
Specjalista Sprzedaży Części Zamiennych

tel.: 22 511 70 51
tel. kom.: 694 417 757

piotr.hucko@szewczykauto.pl
Robert Rogowski
Specjalista Sprzedaży Części Zamiennych

tel.: 22 511 70 51

robert.rogowski@krotoskicichy.com
Łukasz Iwaniuk
Kierowca Działu Części

Piotr Zawistowski
Z-ca Kierownika Działu Części Zamiennych

tel.: 22 511 70 53

piotr.zawistowski@krotoskicichy.com
Edyta Michałowska
Koordynator Sprzedaży Części Zamiennych VW - Audi

tel. kom.: 785 502 006

edyta.michalowska@krotoskicichy.com
Piotr Rak
Kierownik Działu Części Części i Akcesoriów

tel.: 22 511 70 58
tel. kom.: 694 417 761

piotr.rak@krotoskicichy.com

Ubezpieczenia i Finansowanie

Iwona Maciejewska
Specjalista ds. Finansowania i Ubezpieczeń

tel.: 22 511 70 42
tel. kom.: 512 003 379

iwona.maciejewska@krotoskicichy.com
Anna Szczygieł
Specjalista ds. Finansowania i Ubezpieczeń

tel.: 22 511 70 41
tel. kom.: 661 800 177

anna.szczygiel@krotoskicichy.com
Monika Gajc
Kierownik działu finansowania i ubezpieczeń

tel.: 22 511 70 42
tel. kom.: 782 860 043

monika.gajc@krotoskicichy.com

Marketing

Marta Filewicz
Marketing Manager

tel. kom.: 782 860 012

marta.filewicz@krotoskicichy.com

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2018