Nasz Zespół Samochodów Osobowych

Sprzedaż Samochodów Volkswagen

Dymitr Romaszow
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 22 511 70 00

tel. kom.: 785 462 567

dymitr.romaszow@krotoskicichy.com
Anna Nalewajek
Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 22 511 70 00

tel. kom.: 885-987-238

anna.nalewajek@krotoskicichy.com
Barbara Litwin
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 22 511 70 00

tel. kom.: 694 417 758

barbara.litwin@krotoskicichy.com
Mateusz Pągowski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 22 511 70 00

tel. kom.: 785 230 639

mateusz.pagowski@krotoskicichy.com
Robert Zakrzewski
Specjalista ds. Sprzedaży

tel.: 22 511 70 00

tel. kom.: 512 003 404

robert.zakrzewski@krotoskicichy.com
Maciej Teler
Zastępca Kierownika Sprzedaży

tel.: 22 511 70 00

tel. kom.: 785 507 990

maciej.teler@krotoskicichy.com
Joanna Szomańska
Kierownik Sprzedaży

tel.: 22 511 70 00

tel. kom.: 602 350 002

joanna.mikolajczyk@krotoskicichy.com

Dział Sprzedaży Flotowej

Iwona Bk Lisewska
Kierownik Dziau Sprzeday Flotowej

tel. kom.: 782 860 108

iwona.bak-lisewska@krotoskicichy.com
Iwona Chechowska
Specjalista ds. Sprzeday Flotowej

tel. kom.: 512 003 505

iwona.chelchowska@krotoskicichy.com
Adam Abrataski
Asystent Dziau Sprzeday Flotowej

tel.: 22 511 70 00
tel. kom.: 607 778 359

adam.abratanski@krotoskicichy.com
Mariusz Sawicki
Kierownik ds. Klientw Flotowych

tel. kom.: 661 251 092

mariusz.sawicki@krotoskicichy.com
Adam Wilski
Kierownik ds. Klientw Flotowych

tel. kom.: 785 501 935

adam.wilski@krotoskicichy.com
Angelika Jesionek
Kierownik ds. Administracji Sprzeday Flotowej

tel. kom.: 782 860114

angelika.jesionek@krotoskicichy.com

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Piotr Murawski
Specjalista ds. Sprzeday

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 785 50 13 50

piotr.murawski@krotoskicichy.com
ukasz Borysowicz
Specjalista ds. Sprzeday

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 785 559 760

lukasz.borysowicz@krotoskicichy.com
Maciej Mostowski
Specjalista ds. Zakupu

tel. kom.: 500 197 894

maciej.mostowski@krotoskicichy.com
Adam Bugajewski
Dysponent Dziau Sprzeday Samochodw Uywanych

tel. kom.: 724 147 358

adam.bugajewski@krotoskicichy.com
ukasz Stpniak
Specjalista ds. Sprzeday

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 797 025 029

lukasz.stepniak@krotoskicichy.com
Kamil Abulsayen
Kierownik Sprzeday

tel.: 22 729 87 77
tel. kom.: 785 516 066

kamil.abulsayen@krotoskicichy.com

Dział Serwisu

Maciej Michalik
Doradca Serwisu

tel.: 22 511 70 73
tel. kom.: 782 860 057

maciej.michalik@krotoskicichy.com
Mariusz Felak
Doradca Serwisu

tel.: 22 511 70 72
tel. kom.: 785 506 358

mariusz.felak@krotoskicichy.com
Sawomir Bolc
Doradca Serwisu

tel.: 22 511 70 74
tel. kom.: 782 860 049

slawomir.bolc@krotoskicichy.com
Szymon Nachya
Doradca Serwisu

tel. kom.: 505 113 584

szymon.nachyla@krotoskicichy.com
Tomasz Bardadyn
Mistrz Warsztatu

tel.: 22 511 70 76

tomasz.bardadyn@krotoskicichy.com
Adam Szelenbaum
Mistrz Warsztatu

tel.: 22511 70 76

adam.szelenbaum@krotoskicichy.com
Bartomiej Kunicki
Asystent Serwisu

tel.: 22 511 70 70

bartlomiej.kuznicki@krotoskicichy.com
ukasz Kurzela
Asystent Serwisu

tel.: 22 511 70 70

lukasz.kurzela@krotoskicichy.pl
ukasz Panasiewicz
Asystent Kierownika Serwisu

tel. kom.: 22 511 70 70

lukasz.panasiewicz@krotoskicichy.com
Bogdan Zieliski
Kierownik Serwisu

tel. kom.: 512 003 395

bogdan.zielinski@krotoskicichy.com

Sprzedaż Części i Akcesoriów

Robert Rogowski
Specjalista ds.
Sprzeday Czci Zamiennych

tel.: 22 511 70 50

czesci.vw@krotoskicichy.com
Marcin Tymiski
Specjalista ds.
Sprzeday Czci Zamiennych

tel.: 22 511 70 50

czesci.vw@krotoskicichy.com
Piotr Rak
Kierownik Dziau Czci i Akcesoriw

tel.: 22 511 70 58
tel. kom.: 694 417 761

piotr.rak@krotoskicichy.com

Ubezpieczenia i Finansowanie

Iwona Maciejewska
Specjalista ds. Finansowania i Ubezpiecze

tel.: 22 511 70 42
tel. kom.: 512 003 379

iwona.maciejewska@krotoskicichy.com
Magdalena Wonicka
Modszy specjalista ds. finansowa i ubezpiecze

tel.: 22511 70 41
tel. kom.: 782 860070

magdalena.woznicka@krotoskicichy.com
Dariusz Banucha
Specjalista ds. Finansowania i Ubezpiecze

tel.: 22 510 35 78
tel. kom.: 785 506 990

dariusz.banucha@krotoskicichy.com
Monika Gajc
Penomocnik Zarzdu ds. Finansowa i Ubezpiecze

tel.: 22 511 70 88
tel. kom.: 782 860 043

monika.gajc@krotoskicichy.com

Marketing

Ewa Szymaska
Marketing Manager

tel. kom.: 510 258 680

ewa.szymanska@krotoskicichy.com
Angelika ostowska
Specjalista ds. marketingu

tel. kom.: 785 502 567

angelika.lostowska@krotoskicichy.com

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019