Nasz Zespół Samochodów Osobowych

Sprzedaż Samochodów Volkswagen

Barbara Litwin
Specjalista ds. Sprzedaży VW Osobowe

tel.: 22 511 70 13
tel. kom.: 694 417 758

barbara.litwin@krotoskicichy.com
Mateusz Pągowski
Młodszy specjalista ds. sprzedaży

tel. kom.: 785 230 639

mateusz.pagowski@krotoskicichy.com
Robert Zakrzewski
Specjalista ds. sprzedaży

tel. kom.: 512 003 404

robert.zakrzewski@krotoskicichy.com
Maciej Teler
Specjalista ds. Sprzedaży VW Osobowe

tel.: 22 511 70 17
tel. kom.: 785 507 990

maciej.teler@krotoskicichy.com
Bartosz Rdzanek
Zastępca Kierownika Sprzedaży VW Osobowe

tel.: 22 511 70 17
tel. kom.: 512 003 402

bartosz.rdzanek@krotoskicichy.com
Joanna Mikołajczyk
Kierownik Działu Samochodów Volkswagen Osobowe

tel.: 22 511 70 18
tel. kom.: 602 350 002

joanna.mikolajczyk@krotoskicichy.com

Dział Sprzedaży Flotowej

Mariusz Sawicki
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 22 511 70 26
tel. kom.: 661 251 092

mariusz.sawicki@krotoskicichy.com
Jan Graczyk
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 22 511 70 31
tel. kom.: 785 506 915

jan.graczyk@krotoskicichy.com
Łukasz Kryczka
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 22 511 70 30
tel. kom.: 785 504 144

lukasz.kryczka@krotoskicichy.com
Artur Brzozowski
Asystent Działu Sprzedaży Flotowej

tel.: 22 511 70 24
tel. kom.: 607 778 359

artur.brzozowski@krotoskicichy.com
Angelika Jesionek
Koordynator Działu Sprzedaży Flotowej

tel.: 22 511 70 24
tel. kom.: 782 860 114

angelika.jesionek@krotoskicichy.com
Adam Wilski
Kierownik ds. Klientów Flotowych

tel.: 22 511 70 23
tel. kom.: 785 501 935

adam.wilski@krotoskicichy.com
Paweł Kasprzyk
Kierownik Działu Sprzedaży Flotowej

tel.: 22 511 70 25
tel. kom.: 782 860 108

pawel.kasprzyk@krotoskicichy.com

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Albert Baran
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. kom.: 512 003 376

albert.baran@krotoskicichy.com
Konrad Duda
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 22 510 35 76
tel. kom.: 601 854 205

konrad.duda@krotoskicichy.com
Dariusz Drzewiecki
Specjalista ds. zakupu samochodów

tel. kom.: 694 417 764

dariusz.drzewiecki@krotoskicichy.com
Sebastian Bogucki
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 22 742 95 74
tel. kom.: 785 900 761

sebastian.bogucki@krotoskicichy.com
Marcin Conkała
Specjalista ds. Zakupu Samochodów Używanych

tel. kom.: 785 002 616

marcin.conkala@krotoskicichy.com
Piotr Zakrzewski
Kierownik Działu Samochodów Używanych

tel.: 22 742 95 74
tel. kom.: 664 733 882

piotr.zakrzewski@krotoskicichy.com

Dział Serwisu

Maciej Michalik
Doradca Serwisu

tel.: 22 511 70 73
tel. kom.: 782 860 057

maciej.michalik@krotoskicichy.com
Mariusz Felak
Doradca Serwisu

tel.: 22 511 70 72
tel. kom.: 785 506 358

mariusz.felak@krotoskicichy.com
Sławomir Bolc
Doradca Serwisu

tel.: 22 511 70 74
tel. kom.: 782 860 049

slawomir.bolc@krotoskicichy.com
Szymon Nachyła
Doradca Serwisu

tel. kom.: 505 113 584

szymon.nachyla@krotoskicichy.com
Tomasz Bardadyn
Mistrz Warsztatu

tel.: 22 511 70 76

tomasz.bardadyn@krotoskicichy.com
Adam Szelenbaum
Mistrz Warsztatu

tel.: 22 511 70 76

adam.szelenbaum@krotoskicichy.com
Łukasz Panasiewicz
Asystent Serwisu

tel. kom.: 22 511 70 70

lukasz.panasiewicz@krotoskicichy.com
Bartłomiej Kuźnicki
Asystent Serwisu

tel.: 22 511 70 70

bartlomiej.kuznicki@krotoskicichy.com
Łukasz Kurzela
Asystent Serwisu

tel.: 22 511 70 70

lukasz.kurzela@krotoskicichy.pl
Aleksandra Dzikowska
Asystentka Kierownika Serwisu

tel.: 22 511 70 70

aleksandra.dzikowska@krotoskicichy.com
Bogdan Zieliński
Kierownik Serwisu

tel. kom.: 512 003 395

bogdan.zielinski@krotoskicichy.com

Sprzedaż Części i Akcesoriów

Robert Rogowski
Specjalista ds.
Sprzedaży Części Zamiennych

tel.: 22 511 70 50

czesci.vw@krotoskicichy.com
Marcin Tymiński
Specjalista ds.
Sprzedaży Części Zamiennych

tel.: 22 511 70 50

czesci.vw@krotoskicichy.com
Piotr Rak
Kierownik Działu Części i Akcesoriów

tel.: 22 511 70 58
tel. kom.: 694 417 761

piotr.rak@krotoskicichy.com

Ubezpieczenia i Finansowanie

Iwona Maciejewska
Specjalista ds. Finansowania i Ubezpieczeń

tel.: 22 511 70 42
tel. kom.: 512 003 379

iwona.maciejewska@krotoskicichy.com
Magdalena Woźnicka
Młodszy specjalista ds. finansowań i ubezpieczeń

tel.: 22 511 70 41
tel. kom.: 782 860 070

magdalena.woznicka@krotoskicichy.com
Dariusz Banucha
Specjalista ds. Finansowania i Ubezpieczeń

tel.: 22 510 35 78
tel. kom.: 785 506 990

dariusz.banucha@krotoskicichy.com
Monika Gajc
Pełnomocnik Zarządu ds. Finansowań i Ubezpieczeń

tel.: 22 511 70 88
tel. kom.: 782 860 043

monika.gajc@krotoskicichy.com

Marketing

Monika Chomicz
Specjalista ds. marketingu

tel. kom.: 785 501 478

monika.chomicz@krotoskicichy.com

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2018