VW Connect

VW Connect

Z myślą o użytkownikach starszych modeli

Volkswagen wprowadził do oferty urządzenie o nazwie DataPlug. Współpracuje ono z komputerem pokładowym w samochodzie i za pośrednictwem sieci Bluetooth przesyła dane do darmowej aplikacji VW Connect(R) na smartfonie.

2

Dzięki VW Connect(R) wszystkie istotne informacje

na temat samochodu można mieć w zasięgu ręki. 
Urządzenie pozwala między innymi, w prosty sposób kontrolować wydatki na paliwo, bo automatycznie rozpoznaje tankowania, wylicza średnie zużycie paliwa i umożliwia sprawdzenie położenia samochodu.

 

3

Aplikacja VW Connect(R), która nie tylko zapisuje statystyki jazdy,

ale pełni również wiele innych funkcji, jest przeznaczona dla wszystkich tych użytkowników Volkswagenów, którzy w swoich autach nie mają systemu Car-Net oferowanego do modeli z nawigacją. Urządzenie DataPlug może działać z większością modeli Volkswagena wyprodukowanych po 2008 roku.

 

Mój Volkswagenczyli informacje na temat pojazduPrzejazdywyświetlanie przejazdów i ocena stylu jazdyWyzwaniaczyli podpowiedzi, jak zyskać jeszcze mniejsze zużycie paliwa.Kliknij tutajPartnerzy serwisowidane kontaktowe do dealerów Volkswagena w najbliższej okolicyParkingczyli informacja o miejscach parkingowychTankowanieProsta kontrola zużycia paliwaWezwanie pomocyporady i wskazówki przydatne w sytuacji awaryjnej

Przyjedź do nas do salonu, zarejestruj się i odbierz aplikację do swojego auta w prezencie!

Nasz doradca odpowie na Twoje pytania i na miejscu zainstaluje urządzenie!

https://www.youtube.com/watch?v=JWxLfwPMDjw&index=5&list=PL_ns6jwhzScKJuiv-88SEtH5Pfg0K5tfk

Sprawdź, czy aplikacja jest kompatibilna z Twoim modelem

© Krotoski-Cichy 2019

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treci. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkow opłat. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.


Facebook


Instagram

Przewiń do góry