Transporter Furgon

img (28)

Ideał do zadań specjalnych.

Od ponad 65 lat Transporter Furgon stawia czoło najcięższym z zawodowych wyzwań. Dlatego w jego przestrzeni ładunkowej nie ma miejsca na kompromisy, jeżeli chodzi o funkcjonalność i wszechstronność. Podstawą efektywności jest w tym wypadku nieprzeciętna jakość wykonania, dzięki której samochód jest gotowy na wszelkie wyzwania. Dwie wersje rozstawu osi i trzy warianty dachowe zapewniają przestrzeń ładunkową do 9,3 m? oraz ładowność do 1,4 t.

Wypełnij formularz kontaktowy

Maksymalna dyspozycyjność

Zaawansowane układy wspomagania kierowcy oraz inteligentne systemy bezpieczeństwa zastosowane w nowym Crafterze są w stanie przewidzieć trudności na drodze i skutecznie im przeciwdziałać.

Silniki najwyższej technologiiSilniki najnowszej generacji stosowane w Transporterze Furgonie spełniają wymogi normy emisji spalin Euro 6 i charakteryzują się wyjątkowo niskim zużyciem paliwa. Zastosowanie tej przełomowej technologii znacznie przyczynia się do jeszcze większej oszczędności paliwa, co w dużej mierze wpływa na ekonomiczność jazdy.
Wysoki komfort na wyposażeniuInteligentne mobilne usługi online, wysokiej jakości systemy multimedialne oraz układ ogrzewania i klimatyzacji – całe wyposażenie Transportera Furgonu czyni podróż maksymalnie komfortową.Zaawansowana technologia na drodzeNowatorskie systemy bezpieczeństwa wspomagające kierowcę służą mu w sytuacjach krytycznych i pomagają uniknąć zagrożeń.Wersje specjalne

Transporter Mixt

Furgon i Kombi w tym samym czasie.
img (29)

Już dziś dołącz do rodziny VW!


skontaktuj się z nami

[elementor-template id=”437″]

Przewiń do góry