Nowy Crafter Furgon

Nowy Crafter Furgon

img (23)

Nowy Crafter. Nowy wymiar.

Istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać nowego Craftera. Jednym z najważniejszych jest fakt, że otrzymał wyróżnienie: „International Van of the Year 2017”, zanim jeszcze się oficjalnie pojawił. Ekonomiczny, funkcjonalny i praktyczny, posiada całą gamę nieprzeciętnych cech oraz liczne innowacje ułatwiające codzienną pracę.

Wypełnij formularz kontaktowy

Najlepsza ładowność i rozwiązania w zakresie zabezpieczania ładunku.Wyposażony w drzwi przesuwne otwierane maksymalnie na 1 311 mm, przestrzeń ładunkową o wysokości do 2 196 mm oraz obniżony o 100 mm próg załadunku, nowy Crafter posiada najlepszą charakterystykę ładunkową w swojej klasie. Dostępna w opcji uniwersalna podłoga oraz standardowe przygotowanie nadwozia do montażu szafek przyczyniają się do jeszcze większej elastyczności w zagospodarowaniu przestrzeni ładunkowej.
Trzy rodzaje napędu. Dwa rodzaje skrzyni biegów. W dowolnej kombinacji.Nowy Crafter jest jedynym samochodem w swojej klasie dostępnym w sześciu różnych połączeniach napędu i skrzyni biegów. Każdy z napędów: przedni, tylny lub na cztery koła (4MOTION) można zestawić z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów lub sześciobiegową manualną.
Komfort zaczyna się tam, gdzie kończy się czysta praktyczność.Dostępny w opcji amortyzowany fotel kierowcy ,,ergoComfort”, starannie zaprojektowane warianty schowków oraz szereg dodatków zamieniają przestronną kabinę kierowcy nowego Craftera w niewiarygodnie wygodne stanowisko pracy osób będących nieustannie w trasie.Myśleć za siebie i za innych.

Zaawansowane układy wspomagania kierowcy oraz inteligentne systemy bezpieczeństwa zastosowane w nowym Crafterze są w stanie przewidzieć trudności na drodze i skutecznie im przeciwdziałać.

Już dziś dołącz do rodziny VW!


skontaktuj się z nami

[elementor-template id=”437″]

Przewiń do góry