Atrakcyjna oferta została przygotowana we współpracy z Volkswagen Financial Services.

Volkswagen Financial Services dostarcza rozwiązania finansowe dla wszystkich marek samochodowych Grupy Volkswagen, na 51 rynkach świata.

Pod jedną marką oferowane są usługi finansowe związane z zakupem i eksploatacją samochodów dla Klientów indywidualnych, Klientów biznesowych oraz ubezpieczenia i bankowość elektroniczna.

Volkswagen Financial Services łączy w Polsce trzy spółki:
Volkswagen Bank Polska S.A. - usługi bankowe
Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce - leasing i mobilność
Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. - ubezpieczenia

Volkswagen Financial Services działając przez wyspecjalizowane spółki przygotowuje unikalne oferty finansowe dla każdej z marek samochodowych koncernu Volkswagen. Każda oferta uwzględnia różnorodne aspiracje, potrzeby i gusta Klientów w zakresie wyboru modelu. Bardzo ważnym elementem jest mobilność - łączy ona dynamicznie zmieniające się potrzeby Klientów i przyszłe kierunki rozwoju rynku. To doskonały mariaż usług i produktów finansowych z tradycyjnym biznesem motoryzacyjnym.

http://www.vwbank.pl/

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019