Oferta

Atrakcyjna oferta finansowa została przygotowana we współpracy z naszymi partnerami Volkswagen Bank Polska S.A., Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o. o. Oddział w Polsce i Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. działającymi pod wspólną nazwą Volkswagen Financial Services.

Volkswagen Financial Services dostarcza rozwiązania finansowe dla wszystkich marek samochodowych Grupy Volkswagen, na 51 rynkach świata. Volkswagen Financial Services oferuje pod jedną marką usługi finansowe związane z zakupem i eksploatacją samochodów dla Klientów indywidualnych i biznesowych oraz ubezpieczenia i bankowość elektroniczną. Volkswagen Financial Services przygotowuje unikalne oferty finansowe dla wszystkich modeli marki Volkswagen Samochody Użytkowe na wielu rynkach Europy. Każda oferta uwzględnia różnorodne aspiracje, potrzeby i gusta Klientów w zakresie wyboru modelu. Volkswagen Financial Services szczególny nacisk kładzie na mobilność. Łączy ona dynamicznie zmieniające się potrzeby Klientów i przyszłe kierunki rozwoju rynku. To doskonały mariaż usług i produktów finansowych z tradycyjnym biznesem motoryzacyjnym.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019