Pakiety serwisowe

Pakiety serwisowe to dwa rodzaje atrakcyjnych warunków opieki serwisowej dostosowanych do potrzeb użytkowników samochodów dostawczych marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

Wybierając jeden z dwóch Pakietów Serwisowych, zyskujesz wiele korzyści:

  • Oszczędność zapewniona przez preferencyjne stawki oraz rabaty za roboczogodzinę
  • Ograniczenie ryzyka nieprzewidzianych kosztów związanych z ewentualnymi awariami pojazdu i ich naprawami
  • Przewidywalność kosztów poprzez transparentne i niezmienne w czasie trwania umowy wydatki serwisowe
  • Dogodną formę płatności w postaci stałej miesięcznej składki lub opłaty jednorazowej
  • Elastyczność umowy poprzez możliwość wyboru zakresu pakietu, czasu jego trwania, limitu kilometrów oraz skrócenia okresu umowy
  • Wyższą wartość pojazdu w momencie odsprzedaży dzięki dokumentacji historii napraw pojazdu
  • Pewność i komfort poprzez bezgotówkowe wykonywanie przeglądów i napraw w ASO na terenie całego kraju
  • Wysoką jakość obsługi realizowaną przez Centrum Techniczne

Pakiety są dostępne dla Klientów kupujących samochód za gotówkę lub korzystających z innego źródła finansowania. Można je nabyć w momencie zakupu samochodu lub w terminie późniejszym, ale przed wykonaniem I przeglądu, zgodnie z zaleceniami Producenta, jednak nie później niż 12 miesięcy po 1. rejestracji.

Pakiety serwisowe dostępne są dla wszystkich modeli Volkswagen Samochody Użytkowe.

Pakiet Przeglądów Pakiet Przeglądów Plus

Pakiet Przeglądów obejmuje obowiązkowe przeglądy okresowe Long Life wraz z materiałami eksploatacyjnymi, wykonywane w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Volkswagen Samochody Użytkowe - zgodnie z instrukcją obsługi pojazdu. Materiały eksploatacyjne obejmują: oryginalny olej, filtr oleju, filtr p.pyłkowy, filtr paliwa, filtr powietrza, filtr cząstek stałych, podkładka korka oleju, płyn hamulcowy, świece zapłonowe, świece żarowe.

Poniżej znajduje się tabela z zestawieniem opłat miesięcznych:

Ceny netto w PLN / miesiąc.

Ceny netto w PLN / miesiąc.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019