Oferta leasingowa dedykowana
dla modeli Crafter i Amarok

Zdecyduj się na jeden z produktów leasingowych stworzonych specjalnie dla modeli Crafter i Amarok. Możesz dopasować ich parametry do potrzeb swojej firmy.

CarePort PROFIT Lease

CarePort Leasing 104% to oferta leasingu bez dodatkowych prowizji. Możesz dopasować wysokość opłaty wstępnej, rat miesięcznych oraz wartości końcowej do swoich indywidualnych potrzeb, dzięki doborowi poszczególnych parametrów:

  • okres leasingu od 24 aż do 60 miesięcy,
  • opłata wstępna od 10% do 45%,
  • niska wartość końcowa (od 1% do 25% wartości auta)
  • atrakcyjna suma opłat - 104% (dla wariantu: okres leasingu 36 miesięcy, 20% opłaty wstępnej, 1% wartości końcowej)
  • ubezpieczenie komunikacyjne (AC, OC, NNW, Assistance) w atrakcyjnej cenie 3,6% wartości samochodu (na 1 rok)

Oferta finansowa i ubezpieczeniowa dotyczy modeli Crafter i Amarok z rocznika 2015. Została przygotowana przez wyspecjalizowane podmioty: Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Informacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Warunki określa umowa i mogą one ulec zmianie.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019