Tuning Oettinger.

Dlaczego OETTINGER to najlepsza opcja dla Twojego Volkswagena?

Pakiety tuningowe OETTINGER to jeszcze bardziej sportowy i dynamiczny charakter Twojego auta. To samochód bardziej zindywidualizowany kolorystycznie przez dopasowanie koloru splitter'a i dyfuzora do koloru felg czy osłon lusterek. To gotowe elementy przygotowane do lakierowania i montażu. To najwyższa jakość wynikająca ze współpracy Volkswagen Original Zubehor z niemiecką firmą OETTINGER, od ponad 60 lat specjalizująca się w tuningu samochodów.

Zestawy tuningowe OETTINGER to idealna propozycja dla wszystkich kierowców zainteresowanych posiadaniem samochodu o sportowym, zindywidualizowanym wyglądzie, a także poszukujących modyfikacji służących poprawie osiągów aerodynamicznych auta.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019