Rowery i akcesoria.

Volkswagen na leśne ścieżki.

Samochody to nasza pasja, ale nie zapominamy też o innych pojazdach. Z myślą o fanach jednośladów stworzyliśmy wyjątkową serię Volkswagen Lifestyle - rowerów, które mają wszystko to, czego spodziewasz się od marki Volkswagen: wysoką jakość, wytrzymałość, solidność i nowoczesny wygląd. Teraz możesz zabrać Volkswagena również do lasu, do parku i wszędzie tam, dokąd... poprowadzi Cię ścieżka.

Poznaj ofertę miejskich, górskich i trekkingowych rowerów Volkswagen.

Transport rowerów bezpieczny i komfortowy.

Dla miłośników rowerów, którzy lubią eksplorować nowe tereny z dala od domu, przygotowaliśmy ofertę uchwytów i akcesoriów do przewozu jednośladów.

Na dachu? Na klapie bagażnika? Ty decydujesz gdzie chcesz umieścić swój rower. My gwarantujemy, że będzie to transport bezproblemowy i bezpieczny dla Ciebie i innych użytkowników dróg.

Sprawdź ofertę bagażników i uchwytów rowerowych z kolekcji Oryginalnych akcesoriów Volkswagen.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019