Oryginalne filtry paliwa Volkswagen.Czyste silniki pracują najdłużej.

Niestety, paliwo nie jest tak czyste, jak mogłoby się wydawać. Zawiera drobne zanieczyszczenia, takie jak kurz, rdza, woda i osady ze zbiornika. Jeśli kiedyś dotrą one do silnika, szybko spowodują jego poważne uszkodzenie. Oryginalne filtry paliwa Volkswagen zapobiegają temu - oczyszczają paliwo, wydłużając okres użytkowania silnika.

Bezpieczeństwo systemu

Oryginalne filtry paliwa Volkswagen oczyszczają benzynę i olej napędowy, usuwając zanieczyszczenia w większym nawet stopniu niż określają to progi tolerancji.

Wysoka jakość materiałów

Filtry paliwa mają wielki wpływ na sprawność pojazdu, dlatego każda taka część marki Volkswagen jest produkowana wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Uzyskuje się
w ten sposób optymalny stopień wydajności filtrowania, który gwarantuje silnikowi długą
i bezproblemową pracę.

Dokładność dopasowania

Dokładne dopasowanie oryginalnych filtrów paliwa do Volkswagena gwarantuje niezawodne działanie przez cały okres użytkowania.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019