Używaj oryginalnych części. Kup spokój!

Tak, przyznajemy, powyższy banner reklamowy jest najnudniejszym, jaki widziałeś. Części do Volkswagena i nic poza tym. To dlatego, że Oryginalne części Volkswagen® to najnudniejsze części świata. Nie przysporzą żadnych przykrych niespodzianek, nie będziesz rwał włosów, nie zaskoczy Cię awaria. To jest coś, co można i warto kupić.

A dlaczego?

  • Oryginalne części Volkswagen® są najlepszym rozwiązaniem w trakcie napraw,
  • tylko Oryginalne części Volkswagen® i ze względu na precyzję wykonania i jednakowość z częściami zamontowanymi w fabryce dają pewność, że będą w stanie bezawaryjnie służyć przez kolejne lata,
  • Oryginalne części Volkswagen® są cząstką auta i nie powinny być zastępowane zamiennikami.

Pobierz poniżej załączoną poglądową ofertę cenową Oryginalnych części Volkswagen® i skontaktuj się z Twoim Autoryzowanym Serwisem Volkswagena, w celu poznania dokładnej oferty dla Twojego Volkswagena (przygotuj numer VIN samochodu zapisany w dowodzie rejestracyjnym) - to nic nie kosztuje.

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019