Oferta sprzedaży Oryginalnych Części Zamiennych dla samochodów VW, VW Użytkowe, Audi, Skoda i Seat dla warsztatów w programie NORA

Prowadzisz warsztat, blacharnię i interesuje Cię oferta zakup Oryginalnych części koncernu Volkswagen? Firma Krotoski-Cichy przygotowała specjalną ofertę obejmującą konkurencyjne ceny hurtowe oraz błyskawiczny dowóz części do klienta w Warszawie i okolicach lub wysyłkę na terenie całego kraju. Dzięki olbrzymim magazynom oraz codziennym dostawom z centralnych magazynów części importera zapewniamy dostępność zdecydowanej większości części do wszystkich modeli Volkswagena, Audi, Seat i Skoda. Zapraszamy do współpracy.

Program NORA® został przygotowany przez koncern Volkswagen dla warsztatów niezależnych, oferując im możliwość skorzystania z Oryginalnych części na preferencyjnych warunkach.

Korzyści dla Klienta NORA®:
- dostęp do Oryginalnych części koncernu Volkswagen,
- wykwalifikowany personel do obsługi,
- preferencyjne warunki handlowe,
- wsparcie techniczne przy naprawach,
- dostęp do specjalistycznych narzędzi.

Zgłoś się do Programu NORA®

Od 2005 roku termin NORA® jest zarejestrowanym znakiem zastrzeżonym w krajach Unii Europejskiej.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Zgłoś się do programu NORA®: CentrumNORAWarszawa@krotoskicichy.com

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019