Wróć do Aktualności

2017-06-20

Volkswagen Golf GTI zdobywa tytuł "Samochodu Roku 2017 Playboya" w kategorii "Auto na co dzień"

Poznań - 5-osobowe jury konkursu na "Samochód Roku 2017 Playboya" wybrało najlepsze auta w 15 kategoriach. Volkswagen Golf GTI triumfował w kategorii "Auto na co dzień"". Golf GTI już ponad 40 lat temu oferował nabywcom sportowe osiągi w praktycznym aucie do użytku codziennego. Tak jest również dzisiaj w wypadku 245-konnego Golfa GTI Performance.

Nowy Golf GTI Performance z silnikiem o mocy 180 kW/ 245 KM jest dostępny, do wyboru, z 6-biegową przekładnią mechaniczną lub z 7-stopniową dwusprzęgłową (DSG). Do niewątpliwych zalet sportowego kompaktu z napędem na przednie koła należą, między innymi, niepowtarzalne połączenie mocnego silnika z doskonale zestrojonym zawieszeniem. Golf GTI wyróżnia się na rynku bogatym wyposażeniem seryjnym oraz wieloma systemami wspomagającymi kierowcę. Jest bez wątpienia jednym z najbardziej zaawansowanych technicznie samochodów w swojej klasie.

źródło: bank prasowy

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

  • © Krotoski-Cichy 2019